Що відбувається з людиною у стані алкогольного сп'яніння?

В організмі людини він викликає закупорку дрібних судин. Через «закриті» судини кров перестає доставляти до мозку кисень. Таким чином, у людей, що прийняли алкоголь, починається кисневе голодування. У побуті його сприймають як «нешкідливе» сп'яніння.

Людина стає хвалькуватим і чванливим. Себе самого він сприймає дуже дотепним та галантним. Настрій стає нестабільним, виникають коливання настрою. Від обіймів, поцілунків і освідчень у коханні та повазі він може перейти абсолютно так до грубості, хамства, лайки.

Починається неадекватне сприйняття навколишнього світу, спостерігаються проблеми з логікою та мисленням, стає важко заспокоїтись та контролювати емоції. Алкоголізм призводить до безсоння, на тлі якого відбуваються різкі перепади настрою, швидка стомлюваність, млявий стан.

Крім гіпоксії клітин головного мозку, алкоголь пригнічує активність нервових клітин, що спричиняє загальмованість, уповільнення мови, порушення розумової діяльності, зниження концентрації уваги. Підвищується ймовірність травм та нещасних випадків.