Коли не потрібно збивати температуру?

Тому більшість кидається пити жарознижувальні, як тільки бачить на градуснику цифри 37 із хвостиком. А треба було б радіти підвищенню температури тіла. Адже це ознака того, що імунітет працює, організм бореться із хворобою. Запам'ятайте: не потрібно збивати температуру, якщо вона нижче 38,5 градусів.

Логіка дуже проста — бактерії та віруси розмножуються та шкодять за певної. температурі, а підвищена – перешкоджає їх поширенню. Саме тому так важливо не збивати температуру в діапазоні 37-385 градусів.

Жарознижувальну терапію рекомендується проводити у випадку, якщо температура перевищила 38,5 0С. Але варто зауважити, що всі випадки індивідуальні, якщо хворий погано переносить лихоманку та супутні їй симптоми: ломоту в тілі, головний біль, слабкість – прийняти ліки якомога раніше.

Температуру 3838,5°С треба «збивати», якщо вона не знижується протягом 3-5 днів, а також, якщо у дорослої зазвичай здорової людини вона підвищується до 39,5°С. Пийте більше, але напої не повинні бути гарячими – краще за кімнатну температури. Прикладайте холодні або навіть холодні компреси.